سال تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
|
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِي لِلصَّلَاةِ مِن يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ

امام جمعه محترم اصفهان امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: خداوند برای شیطان، جنود، اصحاب، حزب و شمشیر معین کرده است و در قرآن و روایات، مشخصات این افراد معلوم شده است.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد ادامه داد: در دنیا دو حزب بیشتر وجود ندارد، حزب الله و حزب شیطان و حتی طاغوت نیز از حزب شیطان جدا نیست و هرکس از طاعت خدا دوری کرد، جزو حزب شیطان است.

وی یادآور شد: افرادی که گناه می‌کنند مورد رسوخ شیطان قرار می‌گیرند و کم کم بنده شیطان می‌شوند و اهداف شیطان را دنبال می‌کنند و وقتی به دنبال کار خیر هستید، شیطان وسوسه می‌کند که این کار را انجام ندهید.

طباطبایی‌نژاد در ادامه بیان داشت: شیطان کار بد را در صورتی خوب توصیه می‌کند و اصحاب شیطان نیز همین گونه رفتار می‌کنند؛ همچون تروریست‌هایی که نام خود را جیش العدل گذاشته‌اند و حتی در این روزها برخی نیز با نام عدالتخواهی در فضای مجازی شروع به توهین به همه بزرگان کشور کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان متذکر شد: انتقاد کار بسیار خیر و نیکی است اما نباید با دروغ و غیبت همراه باشد و برخی کانال‌ها که حتی در اصفهان نیز فعالیت می‌کنند به نظر می‌رسد با هماهنگی منافقین این گونه مطلب می‌گذارند.

به گفته وی، مطالب این کانال‌ها در مخالفت با روحانیت منتشر می‌شود و این دروغ‌پراکنی‌ها با هدف انجام می‌شود.

طباطبایی‌نژاد ادامه داد: همه کمک‌هایی که به حوزه‌های علمیه می‌شود به اندازه یک دانشگاه کوچک نیست و درج چنین اخبار ناقص و هدف‌داری با نیت شکاف انداختن بین مردم و روحانیت انجام می‌شود.

امام‌جمعه اصفهان در ادامه با عرض تسلیت به خاطر شهادت مدافعان امنیت در هفته گذشته خاطرنشان کرد: شهادت این ۲۷ جوان غمی بزرگ بر دل ما بود و امیدوارم توفیقی حاصل شود که جواب این جنایت‌ها داده شود.

وی با اشاره به مراسم شکوهمند بدرقه شهدا در اصفهان گفت: مردم اصفهان هم در ۲۲ بهمن و هم بدرقه شهدا، حماسه بر پا کردند.

طباطبایی‌نژاد تأکید کرد: اشتباهات و خطاها هست اما نباید پای انقلاب نوشته شود و مردم نیز نشان داده‌اند که پای انقلاب هستند.

امام‌جمعه اصفهان اعلام داشت: چه بدی از انقلاب دیده‌ایم جز اینکه همه کشورها زیر سلطه شیطان بزرگ هستند و تنها ایران است که مستقل است و حضور مردم در حمایت از جمهوری اسلامی نیز به همین دلیل صورت می‌گیرد و در این تشییع جنازه نمی‌شد همه جمعیت را به تصویر کشید و در خیابان‌های اطراف محل مراسم جمعیت وجود داشت.

وی در پایان گفت: مسؤولان مراقب گفتار خود باشند و به جامعه تنش وارد نکنند و با اخبار منفی غلط ذهن مردم را آشفته نسازند.

امروز برابراست با:


مرورگر شما قدیمی می باشد لطفا آپدیت کنید