سال جهش تولید با مشارکت مردم
|
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِي لِلصَّلَاةِ مِن يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ

امام جمعه موقت اصفهان گفت: حضور ملت ایران در انتخابات اسفند ماه مایه نا امیدی دشمنان است و اثر آن بیش از بمب اتم است.

حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی میردامادی در خطبه های نماز جمعه اصفهان به مناسبت های هفته اشاره و اظهارکرد: عرصه های مختلف نظام نیازمند حضور مردم است که تاکنون ملت ایران حضور داشته اند و با حضور خود مایه افتخار و عزت ایران اسلامی و مایه نا امیدی دشمنان شده اند.
وی افزود: حضور ملت ایران در انتخابات اسفندماه مایه نا امیدی دشمنان است و بیش از بمب اتمی که به سمت آن ها شلیک شود، اثر بخش است و آنها را زمین گیر می کند.
امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: مردم با حضور در انتخابات باید افراد توانمند، پایبند به اصول نظام و کسانی که دغدغه رفع نیاز مردم و کشور را دارند انتخاب کنند و زمینه های پیشرفت کشور را بیش از بیش فراهم سازند.
وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد تغییر در تشکیلات کشور است، تصریح کرد: دشمن برای ایجاد تغییر و رسیدن به اهداف خود از هیچ حرکتی فرو گذار نمی کند و همیشه در تلاش است اما ما باید برای پیشرفت کشور تلاش کنیم و با اصلاح های صورت گرفته کشور را به سمت اهداف اسلامی و مورد تاکید بزرگان دین نزدیک کنیم.
حجت الاسلام میردامادی با اشاره به نقشه دشمن برای نفوذ در افکار نسل های جوان جامعه گفت: نقش دانشگاه ها و اساتید دانشگاهی برای انجام فعالیت های علمی و‌ آموزشی و بصیرتی برای جلوگیری از نفوذ دشمن ضروری است.

امروز برابراست با:


مرورگر شما قدیمی می باشد لطفا آپدیت کنید